Management CR

 

Pomocí našeho managementu v oblasti Corporate Responsibility (společenská odpovědnost ) důsledně realizujeme naši Strategii CR v podnikových strukturách. Za tímto účelem jsme vybudovali odpovídající organizaci.

Koncern Knorr-Bremse zřídil takzvanou CR Council (Radu společenská odpovědnost ) jako diskuzní a rozhodovací grémium. Mezi členy Rady patří předseda valné hromady, dva členové představenstva koncernu z obou oblastí obchodních činností, jakož i vedení oddělení štábního stanoviště CR.

Oddělení CR nese odpovědnost za identifikaci relevantních stěžejních témat, definování cílů, zavedení konkrétních opatření, které se realizují společně s odbornými odděleními. Oblasti obchodních činností nesou nakonec odpovědnost za úspěšnou realizaci CR projektů.

Podpora povědomí spolupracovníků

Podpora povědomí spolupracovníků o CR tematice, jakož i prohloubení znalostí o cílech a aktivitách trvale udržitelného rozvoje, jsou nedílnou součástí našeho angažmá v oblasti CR. O konkrétních aktivitách informují interní přednášky a příspěvky v časopisech pro spolupracovníky, noví spolupracovníci se účastní školení na téma Corporate Responsibility.

Integrace procesů

Za účelem integrace ekologických a sociálních aspektů do podnikových procesů se tyto procesy stávají předmětem analýzy ohledně jejich významu pro naše cíle trvale udržitelného rozvoje a popřípadě předmětem přepracování. Například jsme zakotvili principy dohody Organizace Spojených Národů UN Global Compact do nákupních struktur koncernu.

Zavolejte nám.

Tel.: +49 89 3547 1252
Fax: +49 89 3547 2331
e-Mail: cr@knorr-bremse.com

Sdílet