Local Care - Naše sociální angažmá přímo v místě působení výrobních podniků

Odjakživa poskytuje koncern Knorr-Bremse svoji podporu sociálním a charitativním zařízením v místě působení svých výrobních podniků po celém světě. Společně s našimi lokálními partnery bychom chtěli poskytovat svůj sociální příspěvek k dobru měst a obcí, v kterých své výrobní podniky provozujeme.

Sociální angažmá v jednotlivých stanovištích výrobních podniků koncernu Knorr-Bremse shrnujeme pod pojmem Local Care. Pod tímto pojmem rozumíme projekty, jakož i opatření, která se realizují našimi stanovištěmi a která podporují regiony kolem těchto stanovišť. Konkrétní opatření jsou velmi rozmanité a sahají od finančních a věcných sbírek, přes navýšení privátních příspěvků spolupracovníků až k neplacenému angažmá spolupracovníků koncernu Knorr-Bremse, což nazýváme Corporate Volunteering. V případě projektů typu Corporate Volunteering se jedná jak o jednorázové akce, tak i o neustále pokračující aktivity v rámci dlouhodobé spolupráce. Tímto způsobem bychom chtěli spolupracovníky koncernu Knorr-Bremse senzibilizovat a nadchnout pro dobročinné angažmá.

Stěžejní aktivity v rámci projektů Local Care spočívají v oblastech vzdělávání a vědy, mobility a bezpečnosti dopravy sociální infrastruktury, životního prostředí, kultury a sportu, jakož i ochrany zdraví.

Další informace o našich aktivitách v rámci Local Care naleznete v přehledu

Zavolejte nám.

Tel.: +49 89 3547 1252
Fax: +49 89 3547 2331
e-Mail: cr@knorr-bremse.com

Sdílet